עיצוב הבית לקראת הקיץ

0 minutes, 1 second Read


אם פסח עבר ועוד לא עיצבת מחדש את הבית שלכם, כנראה שבואו של הקיץ יכול להיות הטיימינג המתאים עבור עיצוב מצנן שיעזור לכם להפוך את הבית לא רק למקום לרבוץ בו אל מול הטלוויזיה והמזגן, אלא גם מקום נעים ומרענן. לשם כך ישנם כמה דברים שתוכלו לעשות, אך החשוב מביניהם הוא לדעת שעיצוב הבית לא תמיד מצריך קנייה של מוצרים חדשים לבית ולרוב יכול להיעשות בצורה מינימלית ביותר. יחד עם זאת גם צבע חדש לקירות הסלון וכורסא שיכולה לעזור בצינון כפות הרגליים לאחר יום שרבי ארוך ובאותה המידה גם בתמונה מחופשה משפחתית יכולה לתרום. כך או כך עיצוב הבית יכול לתת הרגשה מרעננת אל הבית, שהיה סגור בכל חודשי החורף.

חדר מעוצב

הכניסו את הטבע

חודשי החורף הקצרים של מדינתו גורמים לרובנו לסגור את החלונות ולעיתים גם לכסות אותם בשכבות של וילונות, מה שגורם לנו לפספס את כל היופי שמגיע בתקופת הפריחה ואת האור שמגיע מבחוץ. לכן אחד הטיפים הראשונים לעיצוב מחודש הוא אולי להוריד את הוילונות, לתת לאור לחדור אל תוך הבית ולהכניס אווירה של התחדשות. יחד עם זאת תוכלו גם לטפח אזור ירוק עם צמחים אשר יתרמו גם לתחלופה גבוה יותר של חמצן בחלל הבית וגם תקבלו טאץ' יותר "טבעי" אל חלל הבית. באזור זה תוכלו לגדל לא מעט צמחים שונים, כמו צמחים מטפסים או אפילו ציפורן. אך על מנת שצמחים יוכלו לצמוח ולגדול בצורה ראויה, חשוב לשים אותם באזור שאינו רחוק מאותן מרפסות שהוילונות ירדו מהם. 

צבע מיקום וטפטים

הקורונה סגרה רבים מאיתנו לא מעט שעות בתוך הבתים, וברוב היום ככל הנראה ראינו את אותו סידור של טלויזיה הנשענת על אותו הקיר ואת הספה יושבת בצורה שאולי כבר לא כל כך טבעית לה. לכן עיצוב הבית יכול להתחיל דבר ראשון בחפצים שכבר קיימים בבית שכם, כך תוכלו להתחיל בלהזיז את הספה או את הטלוויזיה על למנת לקבל מרחבים שונים בסלון למשל. עם זאת הסגרים בשנה האחרונה גם לא אפשרו שום חופשה, חפשו לכם תמונות מחופשות שונות אשר יתנו לכם מעט תחושה מרעננת בבית. וביחד עם כל אלו תוכלו לעשות צעדים מעט יותר דרסטים כאשר תוכלו גם לצבוע את חללי הבית בצבעים שיותר מתאימים לצבעי הקיץ, כמו צבע כתום בהיר או פשוט לעבור על צבע הקירות בכדי לקבל מראה רענן של הקירות. ואם צבע הוא לא משהו שתרצו לעשות אלא להניח פתרון שתוכלו להסיר במידת הצורך, תוכלו להשתמש בטפטים המגיעים בלא מעט סוגים שונים והם יאפשרו לכם לשנות אווירה במהירות האור.

Similar Posts