עדשות יומיות לנערות

0 minutes, 10 seconds Read

עד לפני עשור וחצי מומחים עדיין התלבטו האם עדשות מגע יכולות להתאים גם לבני הנוער, השאלה שריחפה באוויר העלתה לא מעט שאלות האם ילדים ובני נוער יוכלו להתמודד עם האחריות בשמירה על בריאות העיניים שלהם. אך עם התפתחותן של עדשות המגע בעולם, נראה כי עדשות מגע הפכו למצרך די בסיסי ואם לא די בכך הם משמשים לא מעט את בני הנוער, אשר רוצים ל"השתחרר" מכבלי המשקפיים ולראות בצורה חופשית. אם כך נשאלת השאלה מה מבין שלל סוגי עדשות מגע הקיימות, אילו עדשות יומיות מומלצות גם לנערות ויכולות להיות מתאימות למשתמשות.

עדשות יומיות

 • DAILIES AquaComfort PLUS
  עדשות מגע היומיות מבית "אלקון" מביאים בשורה משמחת גם לנערות(וגם לנערים) הרוצים לעשות שימוש בעדשות מגע יומיות, עדשות אלו מצוידות במרכיב לחות בשם AquaComfort העוזר לשמירה על לחות העין בכל מצמוץ ועד לשעות השימוש האחרונות. עבור בני נוער או כאלו שאינם בקיאים בהרכבת עדשות, יוכלו להעזר בצבען הכחלחל של העדשות על מנת להרכיב אותן בקלות. מחיר העדשות בין 105 ועד 90 שקלים לחפיסה.
 • My Horizon
  עדשות אלו פותחו עם טכנולוגיית SMART SILICON המאפשרת איזון אופטימלי בין מעברי החמצן שבעין לשמירה על הלחות שלה, עדשות אלו מעוצבות בצורה חלקה ובעלות קצה מעוגל.
  העיצוב והטכנולוגיה שעליהן מתבססות העדשות, מאפשרת נוחות רבה וסקר השימוש בהן מעלה כי 9 מתוך עשרה משתמשים טענו כי עדשות My Horizon היו רכבות יותר משאר עדשות המגע שהשתמשו בהן. עלות של חפיסה נעה בין 145 עד 160 שקלים.
 • ·       1DAY ACUVUE MOIST

העדשות מבית "ג'ונסון אנד ג'ונסון" מתבססות על טכנולוגיית LACREON™ העוזרת לא רק ביצור לחות לעין, אלא גם על שמירה שלו לאורך זמן ואינו מתנדף במהלך היום. עדשות אלו נחשבות לנוחות במיוחד לשימוש והן מאפשרות הגנה מפני קרני UV, כאשר עולתן נעה  בין 300 שקלים לחפיסה חסכונית ועד ל55 שקלים לאריזה רגילה.

 • FRESHLOOK DAILY
  מי לא חולמת להחליף את צבע העין שלה? בעדשות FRESHLOOK DAILY אפשר לעשות זאת בקלות ודרך ארבעה צבעים שונים! סוג עדשות זה מגיע בחפיסה של עד עשרה עדשות ומחיר העלות נע בין 100 עד 120 שקלים.

Similar Posts