מחבתות מומלצות למטבח

0 minutes, 1 second Read

אחד מהכלים החשובים במטבח שלנו הוא ללא ספק המחבת, שכן היא מספקת לנו את היכולת ליצור מגוון רחב של בישולים, מטעמים שונים ואפילו מנעד רחב ומגוון של טיגונים שונים. המחבת אשר מסוגל להתאים עצמו לכל סוג של מטבח, בין אם הוא מטבח מסורתי בעל מנות עתיקות ועד למטבחים קולינריים חדישים המביאים חידושים אל הפה של כולנו. ובשביל למצוא מחבתות מומלצות למטבח עלינו להבין ראשית מה אנו מחפשים, מה הסטנדרטים שאנו מעמידים לחיפוש כזה וכמובן מה השימוש שיהיה לנו בכלי המעולה הזה למטבח.

מחבתות יצוקות

אחד מהדגמים והסוגים הפופולריים של מחבתות אלו ללא ספק מחבתות יצוקות, המצליחות לשמור בצורה מעולה על חום המחבת, ובכך להפוך ליעילה גם בבישול ארוך או צלייה של בשר, עוף ומזונות אחרים הדורשים לא מעט זמן בישול. מחבתות אלו מגיעות בדגמים שונים החל מ28 ס"מ ועד לכדי 32 ס"מ ואף יותר, כאשר נוכל למצוא דגמים אלו דרך מגוון רחב של חברות שיווק וייצור. עלות של מחבת שכזו נעה בין מאה ושמונים שקלים ועד לארבע מאות שקלים, כאשר המחיר עלול להיות מושפע החל מאופי החברה המייצרת, חומרי הגלם השונים ועוד.

מחבתות חשמל

בשנים האחרונות מצטרפות עוד חברות שונות אל שוק מחבתות החשמליים, כאשר מחבתות אלו עושות שימוש פחות בשמן ובמוצרים דומים. כל זאת הודות לחומרי הטפלון המשמשים לבסיס חומרי הגלם במחבתות כאלו, יחד עם זאת חשוב לזכור כי מרבית המחבתות האלו מגיעות בגדלים דיי גדולים ונתקשה למצוא דגמים קטנים בגודל של 25 ס"מ למשל.

מחבתות קרבון

אל סך החידושים האחרונים של המחבתות שיש כיום בשוק, גם מחבתות הקרבון מצליחות להיות מועילות כאשר יכולת פיזור החום של מחבתות אלו מצליחה להיעשות בצורה מעולה יחד עם יעילות הנון-סטיק שהחומר מאפשר. מחבתות אלו שעיקר שימושם נעשה במטבחים גדולים ואצל שפים מנוסים, הפכו בשנים האחרונות למנת חלקם של לא מעט מטבחים שונים ברחבי הארץ. עלות של מחבת העשויה מחומר קרבון נעה בין מאה ותשעים ועד לשלוש מאות שקלים.

Similar Posts