מזותרפיה 2021

0 minutes, 6 seconds Read

בתחום הקוסמטיקה והרפואה המשלימה ישנם לא מעט טיפולים אשר יכולים להיות מועילים ללא מעט סוגי בעיות, החל ממתיחות צוואר, חומצות למיניהם ועד לטיפולי לייזר. כל אלו משמשים כיום את עולם הקוסמטיקה לתת מענה למגוון רחב של בעיות עור. אך עם כל אלו ישנו טיפול היכול להיות מועיל גם הוא לחלק לא מבוטל של טיפולים, כאלו הכוללים החזרת מראה מבריק ובריא לעור או העלמת כתמים וצלקות שיכולות להצטבר על העור שלנו. אז לאלו שעדיין לא מכירים את השיטה, מזותרפיה אשר יכולה להיות הטיפול המושלם עבורכם.

למי זה מתאים?

טיפול מזותרפיה יכול להיות מתאים למגוון רחב של בעיות קוסמטיות, החל מטיפולי העלמת אקנה והעלמת האזורים השומניים שבאים עם פצעים מהסוג הזה. יחד עם האקנה טיפול מזותרפיה יכול להיות מועיל גם בהעלמת אזורי בעלי משקעי שומן, כמו בבטן, ישבן ירכיים ועוד. טיפול זה יכול להיות מועיל לטיפולים מהסוג הזה, על ידי מספר טיפולים והזרקות התוצאות יגיעו במהירות. טיפול מזותרפיה יכול להיות שימושי ללא מעט צלקות, סימני מתיחה ואפילו צלוליטיס, לכן לאלו מכם הסובליםד תופעות אלו, טיפול מזותרפיה יכול להיות טיפול מעולה עבורכם.

על מה זה עובד? 

הברק שבעור שלנו מורכב בעיקר מחלבונים וסוכרים בשכבות השונות של העור, חוסר בחלבונים אלו כדוגמת הקלוגרן, אשר מהווה 6% ממשקל הגוף שלנו ונמצא בלא מעט מערכות בגוף שלנו וגם בעור. וכאשר ייצור קולגן נפגם בדרך כל שהיא, אנו עדים לחוסר ברק בעור וירידה באלסטיות שלו מה שגורם לא פעם לייצור קמטים וחוסר התחדשות של העור. על כל אלו בעצם טיפול מזותרפיה אמור להחזיר אל העור שלנו.

איך זה עובד?

טיפול מזותרפיה מורכב מטיפול אשר כולל מכשיר בעל ראש מחטים זעירים, אלו פוצעים בצורה מבוקרת את האזור הפגוע ובכך מעודדים את שכבות העור לייצר תאים חדשים וחלבונים כדוגמת קולגן על מנת לעזור לעור להפוך ל"מוצק" בשנית. המחטים גורמים לפציעה מייצרים מרווח זמן בו המטפל על מנת להחדיר חומרים שעוזרים למיצוק העור וריפוי שלו. חומרים אלו כוללים חומצה הילוארנית, פפטידים לחות ועוד. ואת התוצאות תוכלו לראות כ3 שבועות מיום הטיפול.
להמשך קריאה – https://www.dr-erik.co.il/%D7%9E%D7%96%D7%95%D7%AA%D7%A8%D7%A4%D7%99%D7%94

Similar Posts