מה זה פילינג עמוק?

0 minutes, 0 seconds Read

כיום יש בשוק לא מעט טיפולים שונים אשר יכולים לתת מענה למגוון צרכים קוסמטים שלנו, אבל כשאנחנו מדברים על טיפול שקשור לעור שלנו, חשוב מאוד שנזכור את הפילינג העמוק.נתחיל בכך שהעור שלנו מורכב מכמה שכבות שעוזרות לשמור על צבע העור שלנו על הגמישות שלו ועוד, אבל לא רק. שכבות העור מושפעות מכתמים וצלקות שהגוף שלנו צובר, למשל צלקות אקנה יכולות להשפיע על כמה רבדים של העור שלנו ואולי נצטרך טיפול מקיף לכל אותם שכבות.או למשל קמטים עמוקים שיש צורך בטיפול מעמיק שלהם. פילינג עמוק יכול להיות התשובה ללא מעט מבעיות העור שלנו, כתמים וצלקות אשר יכולים להוות מענה לכל אלו בעזרת טיפול הפילינג העמוק.

מי זקוק לטיפול פילינג עמוק?

פילינג עמוק כמו שהבנו יכול לתת מענה עבור לא מעט טיפולים קוסמטים, חלק מהם יכולים להיות שייכים עבור לא מעט אנשים מאיתנו. טיפול מסוג זה יכול גם לעזור לנשים בתהליך של הרזיה ושהעור שלהן עלול להיות נפול יותר, גם לאנשים אשר קיימת אצלה נפילה של הפנים ואינם רוצים לעבור ניתוח כירורגי. פילינג עמוק יכול לתת מענה גם עבור כמתי שמש עקשנים, קמטים מרובים באזורים לא קלים כמו אזור הפה, שפה עליונה ועוד. כל אלו הופכים את הפילינג העמוק לטיפול היכול לאחד בתוכו כמה טיפולים שונים ולהפוך את המראה שלכם לאחר לגמרי.

מה זה פילינג עמוק ואיך הוא עובד?

טיפול הפילינג מתחלק ל 3 סוגי טיפול כשכל אחד מהם בעצם מייצגת את שכבות העור שהטיפול עוסק בו, כאשר הראשונה מטפלת בקילוף מינימלי של העור בעזרת מס טיפולים, ברוב הפעמים ואינה משפיעה מעבר לשכבה הראשונה של העור. הסוג השני נעשה באמצעות טיפול בודד ולרוב מורכב מחומצת TCA, חומר זה עוזר בהעלמת כתמי שמש, קמטוטים עדינים ועוד.הטיפול השלישי והלא הוא פילינג עמוק מגיע עד אל שכבת האפידרמיס האמצעית נעשה בצורה מבוקרת בעזרת תמיסות מיוחדות ומיועדות עבור טיפול מסוג זה, וככל שהטיפול מעמיק יותר כך גם זמן ההחלמה לעיתים יכול לגדול וכך גם תוצאות הטיפול. ומכיוון שהטיפול זה מאוד חודרני הוא נעשה על ידי רופא והטיפול שלו יכול להימשך כשעה שלמה, גם ההחלמה שלו היא מעל לשבוע ימים ברוב הפעמים.פילינג עמוק נחשב מועיל עבור לא מעט טיפולים קוסמטים עקשנים כמו צלקות אקנה, קמטים מסביב לפה ועוד טיפולים שונים, וגם עמיד יותר זמן מטיפולים אחרים.

Similar Posts