ההיסטוריה של הוינר

0 minutes, 2 seconds Read

מי מאיתנו לא מבקש להפוך את היידע אותו הוא ינק אך ורק מתוך אהבה למשחק או לקבוצתו לסכומי זכיות לא קטנות? ככל הנראה שרובנו. התחום הכי חם כיום המאפשר לרבים מאוהדי הכדורגל להרוויח לא מעט כסף ממשחקי קבוצתם, הוא כמובן משחק הווינר המציע דרכו מגוון רחב של ניחושים החל ממכמות הקרנות, מחצית המשחק ועד אל ניחושים של כמה משחקים במקביל. משחק זה הלך והתפתח בשנים האחרונות כאשר הוא נוסע בסוף שנות השישים של המאה הקודמת, ונקרא אז בשם טוטו. המשחק שהפך לפופולרי לא רק דרך סכומי זכייה נאים, אך גם כאחד המשחקים המהנים בישראל אשר משלב גם יידע סטטיסטי וגם אהבה למשחקי כדור שונים.

איך הכל התחיל? משחקי הווינר כמו שציינו עוד מעל חדרו אל השוק הישראלי בסוף שנות השבעים, אז המשחק נקרא בשם טוטו והוא נלקח ממשחקי המזל האירופאים השונים. המשחק שילב ניחושים של שישה עשר משחקים אשר שוחקו בליגה המקומית, כאשר החל מניחוש של שניים עשר משחקים ניתן לזכות בפרסים שונים. הסכום המרכזי מאידך, גדל משבוע לשבוע במידה ולא מתגלה מנחש של שישה עשר משחקים באותו השבוע. המשחק שמנוהל על ידי המועצה להסדר הימורים בספורט, התפתח עם השנים והוא כולל מספר קטגוריות משחק שונות החל מטופסי הווינר הפופולריים ועד אל "ווינר 16" המתקיים במתכונת הראשונית ועוד מספר מתכונות שונות של משחק.

תוצאות ווינר ומשחקים מהעתיד – כאמור משחקי הווינר התפתחו בשנים האחרונות בצורה מרשימה למדי, כאשר המשחקים כיום מאפשרים לכל מנחש הזדמנויות רבות לזכות בסכומים גדולים במיוחד. המשחק הראשון הוא "מיליונר" דרכו ניתן לנחש כשבעה משחקים מתוך שלושים ושלושה, אשר יסתיימו בתוצאות תיקו והפרס הראשון הוא עשרה מיליון שקלים. בנוסף אל סוגי המשחקים נוספו גם לא מעט ליגות מכל רחבי העולם, החל מליגות כדורגל ביפן, בוליביה, בלגיה, צ'ילה, שוויץ ואפילו מצרים ועוד ליגות רבות. מלבד עשרות הליגות שקיימות ניתן כיום לנחש משחקי כדורסל, משחקי טניס, כדוריד, בייסבול ואפילו פוטבול אמריקאי! כך שגם אם אנו יודעים בוודאות איזו קבוצה תקלע ראשונה או איזו קבוצה תקבע טאצד'ון, נוכל להרוויח סכומים נאים למדי.

Similar Posts