Filemaker Kursu

Türkiye 2003'ten bu yana Filemaker'ı bizden öğreniyor...

Uygulamalı Filemaker 16-18 Ailesi Görsel Eğitim Seti Paketi...

Bu görsel eğitim setimiz ile Filemaker'ı sıfırdan başlayarak en üst düzeye kadar öğrenme şanşı elde etmiş olacaksınız. Bu eğitim setimizin içinde aşağıdaki setler bulunmaktadır:


Yüksek Kaliteli Videolar...

Bir konuyu anlatmak için ses ve görüntü kalitesinin de üst seviyede olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle çektiğimiz tüm videolar yüksek çözünürlüktedir. Bu yüzden videoların boyutu oldukça yüksektir.

Dahası...


A'dan Z'ye Tüm Seviyeler...

Bu eğitim setimiz hiç bilmeyen, orta düzeyde bilen ve üst düzeyde bilen arkadaşların tümüne hitap etmektedir. Öğrenmenin sonu yoktur. Bu nedenle bir eğitim setinin her şeyi vermesi imaknsızdır. Bu eğitim seti sizi Developer seviyesine getirecek ve artık kimse sizi tutamayacaktır.

Dahası...


Adım Adım Uygulamalı...

Bu görsel eğitim setimiz sıfırdan başlayarak Filemaker'i size tamamen uygulamalı bir şekilde öğretmeyi planlamaktadır.  Adım adım uygulamalı seyreden bu görsel eğitim sonunda karşınıza hiç te küçümsenmeyecek çapta bir muhasebe uygulaması çıkacaktır.

Dahası...

   Filemaker Server'dan Kurtaracak Görsel Eğitim Seti...

Verilerinizi Filemaker yerine mySQL veritabanında saklayın, paranız cebinizde kalsın...

Bu görsel eğitim setimizde verilerinizi nasıl başka bir harici veritabanında tutacağınızı, nasıl web ortamında paylaşıma açacağınızı anlatmaktadır.

Dahası...


PHP bilmeden kullanıcı arayüzleri yazın...


Hiç PHP kodlaması bilmeden kullanıcılarınızın sisteme veri girmeleri, silmeleri, editlemeleri, silmeleri işlemleri için PHP arayüzleri yazın, sürekli geliştirin.

mySQL veritabanına Filemaker ile bağlanın, istediğiniz raporları alın...

Sadece Filemaker kullanarak, Server yazılımına gerek duymadan mySQL veritabanına bağlanın, istediğiniz raporları alın, dilerseniz doğrudan Filemaker içinden kayıt işlemleri yapın.

     Filemaker Kitaplarımızla Ufkunuzu Genişletin...

Filemaker'ın Başucu Kitabı

Bu kitabımız Türkiye'de Filemaker konusunda yazılmış en ciddi ilk ve tek kitaptır. 800 sayfadan oluşmakta olup basılmıştır. Mevcudu tüknmiş olup PDF olarak mevcuttur. Temel Filemaker'ı ele alan bu kitabımız Filemaker'ın başvuru kaynağıdır ve güncelliğini korumaktadır.

Detayı için tıklayın...

Yeni Nesil Filemaker Kitabı

Bu kitabımız ilk kitabımızın devamı niteliğindedir. Yeni nesil Filemaker dediğimiz sürümleri ele almaktadır. PDF olarak 800 sayfadan oluşmakta olup halen güncelliğini korumaktadır.

Detayı için tıklayın...